سلام

وقتی وارد خانه ای میشد یا الله بگیدخانم و آقا هم ندارهولی آقایون بیشتر رعایت کنند،نمونه اش اون روز چه بدونم حیاط یکی از اقوام هست ،بدون چادر رفتم،فرار بر قرار ترحیح دادم.

موضوع دوم انیمشین شبکه دو بود ،خیلی جالب بود،در مورد مهارت زندگی هست،درسه نکات مثبت زیادی داشت،ولی ومی نداره آدم چند نوع گوشت بزاره و به هر دلیلی باشه و اون با این  وضعیت،میگو،ماهی،گوشت قرمز،مرغ.

در مورد سریال ترور خاموش بهش نگاه کنید  عالیه ،مثل سریال گاندو جذابه،حین سریال به این فکر میکردم،واقعا اون های سیگار و مواد مصرف می کنند در مقابل خون شهیدان که  در عملیات مربوط به مواد مخدر شهید شدند ،بایستی پاسخگو باشند.

مورد بعدی این همه افراد در مورد نذری دادند ،تصمیم میگیرند که من نوعی چطور پولم خرج کنم ،چطور در مقابل رفتار بعضی ها سکوت و یا حمایت می کنند،همان های از روی چهره آمار میگیرندو تو فضای مجازی برا ساکت کردند عذاب وجدان خودشون دست به هرکاری میزنند و بهش پر وبال می دهند.

مورد بعدی هم اینکه  هر که با آل علی در افتاد  ور افتاد

خدای من چقدر بد یه تعداد از بنده هات از عمرشون به خوبی استفاده می کنند،اون وقت  من هم درگیر موضوعات بی فایده بودمعمرمو تلف کردواقعا که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بازار آهن و سوله یک وبلاگ برای شنیدن حرف دل Looking for freedom باشگاه ساداتی ها ویـســـه !!.دهــکــده آنــدرویــد.!! manis.rozblog.com من آدم بدی هستم طراحی وب سایت نهال گل محمدی تبریز